Będzie Orlik, będzie szatnia!

• autor: lordbaku, 2011-06-02 16:14

Udało dopiąć się formalności w sprawie powstania dwóch boisk wielofunkcyjnych z programu "Orlik 2012" przy boisku piłkarskim Lipniczanki. Dzięki staraniom naszego wójta Andrzeja Lemańczyka zrealizowany zostanie pierwotny projekt budowy, co oznacza, że nasz klub korzystać będzie z murowanych, profesjonalnych szatni.

Więcej informacji w rozwinięciu newsa.

Przypomnę, że po wyborach, na spotkaniu z Zarządem Lipniczanki wójt powiedział że obok stadionu powstaną boiska z programu "Orlik 2012"           link do wypowiedzi w weekend FM

Zrodził się pomysł aby nowo powstałe szatnie służyły zarówno dla boisk wielofunkcyjnych, jak i piłkarzom Lipniczanki. W powstałym projekcie szatnie leżały koło lasu( za budką dla drużyny gości), zaś boiska po drugiej stronie (tuż za miejscem przeznaczonym dla kibiców). Na przeszkodzie stanęły wymogi, które ograniczały odległość szatni od boisk Orlika do 50 metrów. Oznaczało to wybranie koncepcji z wyburzeniem muru z płotem, bądź przesunięciem całej płyty stadionu.

Po pismach wysyłanych do Warszawy przez naszego wójta, w końcu otrzymaliśmy zgodę na budowę Orlika według pierwotnego planu.

Niedługo ma odbyć się przetarg na realizację projektu, i prawdopodobnie już pod koniec października będziemy mogli cieszyć z nowych boisk, a co dla nas najważniejsze długo oczekiwanych szatni z prawdziwego zdarzenia.

autor: ~anonim 2011-06-02 22:29:58

avatar czy LL będzie po wybudowaniu rozgrywała mecze na orliku ( bo będzie pełnowymiarowe tak ?)

autor: ~RW 2011-06-03 01:10:00

avatar nie, orliki maja wymiary ok 40 na 60 metrow - boisko ze sztuczna trawa, drugie boisko bedzie wielofunkcyjne takie jak przy szkole w lipnicy