Ładowanie...

Aktualności

Myśliwiec 2:0 Lipniczanka

• autor: Radomir & Jarek, 2010-05-03 10:21

Kolejną porażką zakończył się mecz Lipniczanki. Po dobrym spotkaniu Myśliwiec wygrał 2:0.

Dnia 2 maja o godzinie 14:40 odbył się mecz Myśliwiec - Lipniczanka. Mecz został rozegrany  z 40 minutowym opóźnieniem ponieważ jeden z zawodników nie miał ważnych badań lekarskich. Gospodarze jednak ku radości kibiców obu drużyn szybko uporali się z tymi problemami. Piłkarze  Lipniczanki wyszli na boisko w dobrych nastrojach i z nadzieją wywiezienia 3 punktów z Tuchomia.

Mecz rozpoczął się wymianą akcji pomiędzy obiema drużynami lecz w 5' gospodarze stworzyli niebezpieczną sytuacje pod bramką Marcina Czapiewskiego, lecz nasz bramkarz był na swoim miejscu i pewnie złapał futbolówkę. W 15' Myśliwiec przeprowadził kolejną groźną systuację lecz nasz bramkarz popisał się wspaniałą robinsonadą. W dalszej części spotkania nasza drużyna przejęła inicjatywę i zaczęła przeważać na boisku, piękny strzał oddał kapitan Lipniczanki Paweł Rączkowski. Nasz napastnik Seweryn Rzepiński oddał dobry strzał na bramkę lecz dobrze ustawiony bramkarz Myśliwca Adam Jenta obronił ten strzał. W 32' gry trener wykorzystał pierwszą zmianę i wprowadził na boisko Patryka ZmudeTrzebiatowskiego .Ten po 2' spędzonych na boisku otrzymał dobre podanie z obrony od Jarosława Kozłowskiego i znalazł się sam na sam z bramkarzem Myśliwca. Patryk próbował lobować bramkarza lecz piłka minęła słupek bramki. W 35' padła bramka dająca ekipie z Tuchomia prowadzenie.Zła komunikacja między obrońcą a bramkarzem i jest 1:0. Kilka minut po stracie bramki żółty kartonik zobaczył J. Kozłowski. Jeszcze przed przerwą P. Trzebiatowski jeszcze raz próbował zaskoczyć bramkarza strzałem z 16 metrów, jednak  A. Jenta obronił strzał. Koniec pierwszej połowy i wynik 1:0 ze wskazaniem na lepszą grę naszej drużyny.

Na drugą połowę nasz zespół wyszedł bez zmian kadrowych. W 49' S. Rzepiński oddał wspaniały strzał z 7 metrów lecz piłka uderza w bramkarza Myśliwca. Nadzieję na wyrównanie zawodnikom Lipniczanki dał w 53' B.Goszczyński, oddał on dobry strzał z dystansu, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką. W dalszej odsłonie meczu gospodarze zdobyli lekką przewagę na boisku i stworzyli kilka groźnych sytuacji, jednak dobra dyspozycja naszego bramkarza uratowała nas przed stratą bramki. Kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy M. Czapiewski musiał skapitulować. Po stracie bramki piłkarze z Lipnicy ruszyli do boju lecz po kilku dobrych akcjach po raz kolejny inicjatywę przejęli zawodnicy Myśliwca. 15' przed końcem spotkania Lipniczanka stworzyła kilka dogodnych do zdobycia bramki sytuacji , Klaudiusz Szyca oddał groźny strzał na bramkę gospodarzy. Lipniczanie po wielu próbach nie zdołali pokonać bramkarza Myśliwca. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0.

Po meczu  zawodnicy Lipniczanki podziękowali swoim kibicom za doping.

Ławka rezerwowych: Żółtkowski Wojciech, Adamczyk Krzysztof, Dorawa Marek

Klika słów trenera Tomasza Szady Borzyszkowskiego po meczu: "Przegraliśmy po raz kolejny mecz teoretycznie wygrany, zmarnowaliśmy kilka 100%-owych sytuacji i to się zemściło. Cieszy postawa rezerwowych, którzy pod nieobecność zawodników  z pierwszego składu, dobrze się zaprezentowali. Zagrali twardo i ambitnie. Przed nami sporo ciężkiej pracy , ale są jeszcze punkty do zdobycia i tego musimy się trzymać"