GKS Lipniczanka Lipnica - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Na początek wygrana

• autor: lipniczanka.pl, 2016-08-29 08:05

Z dobrej strony na inauguracje sezonu A klasy pokazali się piłkarze GKS Lipniczanki Lipnica którzy na trudnym terenie w Koczale pokonali gospodarzy 2:0. Przed meczem było wiele obaw w jakim składzie zagra drużyna z Lipnicy i czy po spadku drużyna zareaguje pozytywnie w nowych rozgrywkach. Już po pierwszych minutach widać było ze drużyna dobrze tego dnia czuję się na boisku. Dobra gra w obronie nie pozwoliła na zbyt wiele gospodarzom a akcję ofensywne z minuty na minute wyglądały bardziej obiecująco. W 41 minucie strzał z 28 metrów Tomasza Szada Borzyszkowskiego wypuścił bramkarz Granitu i Adrian Kuik Studziński pokonał bramkarza. Swoje szanse w pierwszej połowie mieli jeszcze Fabian Górski i Bartosz Wójcik ale temu pierwszemu zabrakło chłodnej głowy pod bramka, a Wójcikowi trochę szczęścia po mocnym strzale na bramkę. W drugiej połowie Granit spróbował parę razy wyjść z szybką kontrą na bramkę Tomasza Mrozek Gliszczyńskiego ale bez efektów. To co nie udało się gospodarzom, w 75 minucie po prostopadłym podaniu Tomasza Szada Borzyszkowskiego Fabian Górski pokonał bramkarza gospodarzy. W drugiej połowie dobre okazje na zdobycie bramki mieli Tomasz Szada Borzyszkowski i Gracjan Kuik Studziński ale strzelali obok bramki.

Bramki: 41 minuta Adrian Kuik Studziński , 75 minuta Fabian Górski

Skład wyjściowy: T.Mrozek Gliszczyński - R.Wiczk, T.Mielewczyk, K.Czapiewski, S.Kuliński - B.Wójcik, T.Szada Borzyszkowski, G.Kuik Studziński( 89' B.Wnuk Lipinski), J.Kiełpiński( 75' D.Breszka) A.Kuik Studziński( 90' K.Pażątka Lipiński) - F.Górski( 83' M.Łącki)

Rezerwowi: K.Pupka Lipiński, R.Piechowski

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LKS Łebunia 4:4 GKS Kołczygłowy
Lipniczanka Lipnica 3:1 Skotawa Budowo