Bez niespodzianki

• autor: lipniczanka.pl, 2015-05-31 12:40

W XXVI kolejce słupskiej klasy okręgowej Lipniczanka Lipnica mierzyła się na własnym boisku z liderem tabeli Prime Food Brda Przechlewo. Od początku meczu to goście dłużej potrafili się utrzymać przy piłce,i narzucić swój styl grania. Lipniczanka próbowała zagrozić bramce jedynie szybkimi kontratakami co w jeden sposób udało się w pierwszej połowie Krzysztofowi Kiełpińskiemu któremu przy bramce asystował Fabian Górski. Jeszcze przed przerwą Brdą wyrównała po bramce Damiana Chrapkowskiego. W drugiej połowie gra do 70 minuty była wyrównana z lekka przewagą dla Brdy. W 71 minucie spotkania nie wiadomo dlaczego sędzia główny pokazał drugą żółtą kartę dla grającego na prawej obronie Rafała Wiczk i ten musiał opuścić plac gry. Od tego momentu ataki Brdy były coraz groźniejsze czym efektem były strzelone cztery bramki.

Po tym zwycięstwie LKS Prime Fodd Brda Przechlewo awansowała do IV ligi i życzymy im jak najlepszych wyników na wyższym poziomie rozgrywek.

Skład Lipniczanki: M.Czapiewski - R.Wiczk, Z.Bastian Brzeziński, K.Czapiewski, M.Tywusik - K.Bartelik, T.Szada Borzyszkowski, B.Wójcik( 46' A.Kuik Studziński), T.Mielewczyk, K.Bartelik( 68' G.Kuik Studziński) F.Górski( 80' K.Pupka Lipinski) - K.Kiełpiński

Bramki: Krzysztof Kiełpiński - Damian Chrapkowski x2, Szymon Czarnotta x2, Marcin Szopiński

W rozwinięciu newsa galeria z meczu