Relacja z barwnego meczu w Kołczygłowach

• autor: Kapi redaktor, 2012-10-03 23:25

Relacja dzięki uprzejmości Kapiego w rozwinięciu.

Skład : A. Dorawa – J. Kozłowski, B. Stormann, K. Czapiewski, S. Wolski – A. Kosmaciński, T.
Szada Borzyszkowski, T. Minkiewicz, A Ciemiński – B. Wójcik, R. Wiczk

Na mecz pojechało około 20 kibiców Lipniczanki. Większość była z Łubna. Dziękujemy za wsparcie
kolegom z Łubna.

2’ – strzał z 16 metrów zawodnika Doliny, obok bramki

3’ – rzut wolny z 40 m, wykonuje zawodnik Doliny i strzela w poprzeczkę. Kilkanaście sekund później
akcja Lipniczanki i rzut rożny. A. Ciemiński wrzucał, ale wrzutkę wyciągnął bramkarz.

7’ – akcja Lipniczanki i spalony R. Wiczka. Chwilę potem akcja indywidualna zawodnika Doliny, ale
strzelał obok bramki.

9’ – strzał B. Wójcika, jednak obrońca wybija piłkę w górę pola. Z tego wybicie wywiązała się groźna
akcja Doliny, ale A. Dorawa był na posterunku.

10’ – Akcja Doliny, dośrodkowanie po ziemi i strzał z 5 metrów. Bramkarz LL był bez szans. 1:0 dla
Doliny

12’ – ładna akcja Lipniczanki. R. Wiczk podaje piętą, ale obrońca Doliny wybija w aut.

16’ – Za odrzucenie piłki po gwizdku B. Stormann otrzymuje żółtą kartkę.

18’ – Pojawiła się tęcza nad boiskiem, w czym kibice Lipniczanki upatrywali zmianę wyniku na naszą
korzyść i już po chwili nadarzyła się okazja do zdobycia bramki, jednak strzał z 18 m B. Wójcika nad
bramką.

19’ – akcja Doliny, ale strzał obok bramki.

21’ – faul na K. Czapiewskim 20 m od bramki rywala. Strzał T. Szada Borzyszkowskiego odbija się od
muru, dobitka R. Wiczka, ale sędzia dopatrzył się spalonego…

24’ – Strzał Doliny z rzutu wolnego z 25 m . Bramkarz LL A. Dorawa broni.

25’ – Strzał T. Szada Borzyszkowskiego z dystansu nad bramką.

26’ – Obrońca Doliny odbija piłkę ręką we własnym polu karnym, sędzia pokazuje jednak na rzut
rożny. Po wrzuceniu piłki z rogu oborńcy Doliny wykopują piłkę. Od razu po tym akcja B. Wójcika
jednak obrona po raz kolejny kasuje.

28’ – Sędzia odgwizduje faul A. Ciemińskiego, ale nikt z trybun nie zauważył, żeby coś takiego miało
miejsce.

34’ – Akcja sam na sam Doliny, ale nasz bramkarz A. Dorawa broni.

35’ – Strzał pomocnika Doliny z przewrotki , ale trafia w J. Kozłowskiego.

36’ – Wrzutka A. Ciemińskiego, ale obrona wybija.

38’ – Strzał A. Ciemińskiego, obrona wybija piłkę na róg. Z rożnego Lipniczanka spróbowała
wyćwiczone rozegranie. R. Wiczk do A. Ciemińskiego, ten do T. Szada Borzyszkowskiego, a T. Szada
Borzyszkowski strzela na bramkę i GOL ! 1:1

43’ – Strzał K. Czapiewskiego nad bramką .

44’ – Strzał z daleka broni A. Dorawa.

45’ – kolejny nibyfaul zawodnika LL, tym razem „winowajcą” T. Szada Borzyszkowski.

II połowa :

49’ – strzał z dystansu zawodnika LL, ale broni golkiper rywali.

52’ – faul na K. Czapiewskim

55’ – strzał z bliska obok bramki.

56’ – akcja Lipniczanki. Sam na sam, ale strzał w bramkarza.

61’ – strzał zawodnika Doliny nad bramką.

66’ – Zmiana w LL schodzi B. Stormann, wchodzi M. Pażątka Lipinski.

67’ – Faul M. Pażątki Lipinskiego i żółta kartka.

72’ – Strzał Lipniczanki broni bramkarz.

77’ – Strzał Lipniczanki po mokrej ziemi, ale broni bramkarz Doliny.

79’ – Podanie R. Wiczka do T. Szada Borzyszkowskiego, ale broni bramkarz.

83’ – Strzał z 40 m Lipniczanki obok bramki.

86’ – Zawodnik Doliny prawie strzelił gola samobójczego, jednak bramkarz odbił na róg.

88’ – Żółtą kartkę otrzymał zawodnik Doliny.

91’- Koniec meczu . Wynik 1:1 , chociaż Lipniczanka miała kilka dobrych okazji.