statystyki szczegółowe

Aktualności

Niedosyt pozostał

• autor: lordbaku, 2012-05-01 01:51

W meczu z Granitem Koczała piłkarze Lipniczanki pokazali momentami naprawdę dobrą grę i stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych. Trzeba to docenić bo grając w 30 stopniowym upale w każdą akcję trzeba było włożyć sporo sił. Trzeba jednak oddać cesarzowi co cesarskie i powiedzieć, że bramkarz rywali spisywał się znakomicie i to głównie dzięki niemu nie padły w tym meczu żadne bramki. Ostateczny wynik - 0:0. Relacja w rozwinięciu newsa.

Skład : M. Czapiewski – J. Kozłowski, M. Dorawa, Z. Bastian Brzeziński – K. Czapiewski – D. Drobiński, A. Ciemiński, T. Szada Borzyszkowski, P. Rączkowski (71’ S. Wolski), R. Rudnik (57’ B. Stormann) – R. Wiczk

1 POŁOWA

2’ T. Borzyszkowski wykonuje rzut wolny -> w mur.

7’ Strzał zawodnika Granitu z 20m – M. Dorawa blokuje uderzenie.

12’ Wrzutka rywali z rzutu wolnego – ponownie M. Dorawa  wyjaśnia sytuację ofiarną interwencją.

13’ Rzut wolny dla LL – uderzenie ponad bramką.

15’ Wyśmienita szansa dla Tomka ! Dzięki niedobrej interwencji bramkarza  nasz pomocnik znalazł się  w sytuacji sam na sam. Próba lobu była daleka od doskonałości i bramkarz rywali złapał piłkę.

19’ T. Borzyszkowski próbuje lobować z kilkudziesięciu metrów – bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką. Seria trzech rzutów rożnych dla nas nie skończyła się bramką.

22’ Bramkarz Granitu po raz kolejny udowadnia że jest w formie. Uderzenie z 10m sparował do boku.

23’ R. Rudnik strzela ! Niestety nad poprzeczką.

29’ Zawodnik Granitu odniósł kontuzję w starciu z K. Czapiewskim. Dosyć długa przerwa zakończona zmianą i gromkimi brawami dla schodzącego.

30’ R. Rudnik-> D. Drobiński-> nieczyste uderzenie.

32’ 36’ Dwa rzuty wolne dla przeciwników bez większego zagrożenia.

41’ A.Ciemińki z rzutu wolnego -> bramkarz łapie i  próbuje od razu wznowić grę-> piłka spada pod nogi M. Dorawy, który pokusił się o uderzenie z pierwszej piłki. Było to jednak uderzenie nieudane.

43’ Pierwsza naprawdę groźna akcja graczy z Koczały ! Po wymianie kilku podań doszli do sytuacji strzeleckiej. Nasz kapitan po raz kolejny blokuje przeciwników.

45’ Ostatnia akcja pierwszej połowy -> niestety wrzutka T. Borzyszkowskiego powędrowała za bramkę i sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy.

2 POŁOWA

46’ Dwójkowa akcja R. Rudnika z R. Wiczkiem toczyła się idealnie do kilku metrów przed bramką. Obrońcy Granitu zorientowali się w sytuacji i wybili piłkę.

48’ Uderzenie z woleja zawodnika Granitu – obok bramki.

51’ Kolejny rzut wolny dla LL bez historii.

56’ Poszedł na przebój R. Wiczk – strzał po koźle nie stworzył zagrożenia.

57’ Za dobrze grającego R. Rudnika wszedł B. Stormann.

64’ M. Dorawa niczym skała – kolejny raz obity przez rywali.

67’ Atak LL – A. Ciemiński nie dograł w tempo do T. Borzyszkowskiego i nic z tego nie wyszła.

68’ Pogubiła się obrona Granitu, ale my nie umieliśmy tego wykorzystać. Najpierw B. Stormann przegrał pojedynek jeden na jeden, a żeby dopełnić obrazu nędzy i rozpaczy źle wykonał aut…

71’ S. Wolski wszedł, P.Rączkowski zszedł.

72’ B. Stormann noga uniesiona za wysoko…..

75’ Rzut wolny A. Ciemiński -> w mur.

78’ Wrutka w nasze pole karne-> do piłki doszedł zawodnik rywali -> główka nad poprzeczką.

81’ Żółta kartka dla przeciwnika za faul na A.Ciemińskim.

83’ SŁUPEK  ! Po uderzeniu z kozła z 16m T. Borzyszkowskiego.

85’ Błąd w kryciu S. Wolskiego -> jego błąd naprawiają koledzy.

90’ ALEŻ TO BYŁA SZANSA !!! Wrzutka z rzutu rożnego, główka i piłka spadła pod nogi J. Kozłowskiego. Ten uderzyl z woleja bardzo mocno ale także niecelnie. Na usprawiedliwienie trzeba dodać że piłka zaskoczyła naszego obrońcę.

90+1’ Po tej akcji arbiter pozwolił tylko na wznowienie gry piątego metra i zaraz potem zakończył spotkanie.