Karny, wolny i pozamiatane

• autor: sledziooo, 2011-11-14 22:26

W ostatnim meczu jesieni Lipniczanka Lipnica przegrała ze Startem Miastko na terenie rywala 1:2. Mecz był wyrównany. O zwycięstwie zadecydowały stałe fragmenty gry wykonywane przez miastczan. Bramke dla Lipniczanki strzelił M. Dorawa, który nosi się z zakończeniem kariery.

Skład Lipniczanki : M. Czapiewski - J. Kozłowski, K. Czapiewski, W. Wiczk (80' K. Soldatke), M. Dorawa - G. Kuik Studzinski, K. Szyca, A. Kuik Studzinski (88' P. Zmuda Trzebiatowski), R. Rudnik (61' B. Stormann) , K. Zblewski - R. Wiczk

Zawodnicy z Miastka wyszli na boisko w koszulkach ze zdjęciem zmarłego 3 lata temu piłkarza Startu Wojciecha Pliskowskiego. Uczciliśmy jego pamięć minutą ciszy. W zespole Lipniczanki zabrakło T. Szady Borzyszkowskiego, Z. Bastian Brzezinskiego oraz D. Drobinskiego, a na trybunach pojawili się byli zawodnicy Lipniczanki Piotr Serek i Kacper Kłączyński.

1. Sędzia rozpoczyna mecz.
5. Strzał zawodnika Startu Miastko obok bramki Lipniczanki.
10. Rzut rożny dla Lipniczanki , dośrodkowanie K. Zblewskiego, wybijają obrońcy, strzał K. Szycy z woleja nad bramką rywali.
11. Strzał z ostrego kąta piłkarza z Miastka, piłka przelatuje nad poprzeczką.
16. Błąd bramkarza Startu Miastko, ale strzał R. Wiczka z głowy wybijają obrońcy.
19. Dobra okazja Startu Miastko, ale sędzia odgwizduje spalonego.
20. Podanie R. Wiczka do K. Szycy na 10 m. Strzał K. Szycy przy słupku, ale broni bramkarz. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową M. Dorawy.
25. Dośrodkowanie G. Kuik Studzinskiego z rzutu rożnego, zamieszanie pod bramką i strzałem z 5 m M. Dorawa pokonuje bramkarza Startu. GOOOL ! 1:0
29. Strzał zza pola karnego zawodnika z Miastka obok bramki.
30. Kolejny strzał Miastczan obok bramki.
32. Faul bez piłki na A. Kuik Studzinskim. Sędzia każe żółtą kartką zawodnika Startu.
33. Strzał R. Wiczka z kilku metrów obok bramki.
36. Akcja Startu Miastko zakończona strzałem z dystansu nad bramką M. Czapiewskiego.
37. Dośrodkowanie Startu spada na górną siatkę bramki Lipniczanki.
41. Strzał zawodnika z Miastka obok bramki.

51. Strzał K. Zblewskiego broni bramkarz.
52. Faul na R. Wiczku.
60. Rzut karny dla Startu Miastko po zagraniu ręką J. Kozłowskiego. GOOOL ! 1:1
62. Zła obrona bramkarza po strzale K. Zblewskiego, ale bez konsekwencji.
65. Dośrodkowanie R. Wiczka, ale do piłki nie dochodzi K. Zblewski.
69. Znakomita okazja Startu Miastko, ale broni M. Czapiewski.
72. Rzut wolny z 23 m i gol dla Startu Miastko. 2:1! . Po wznowieniu gry za faul żółtą kartkę otrzymuje A. Kuik Studzinski.
81. Za dyskusje z sędzią G. Kuik Studzinski dostaje żółtą kartkę.
90. Ładna akcja dwójkowa Lipniczanki. G. Kuik Studzinski do K. Zblewskiego, ale strzał mija bramkę. Po kilku sekundach stuprocentowa sytuacja do strzelenia gola dla Startu, ale zawodnik strzela w M. Czapiewskiego.
92. Sędzia kończy spotkanie.

Mecz kończy się wynikiem 2:1 dla Startu Miastko. Spotkanie było dobre w wykonaniu naszych zawodników, ale wynik nie daje satysfakcji.