W niedziele z liderem

• autor: LucasBarrios, 2011-10-19 18:46

X kolejce Słupskiej klasy A  Lipniczanka Lipnica zmierzy się z liderem tych rozgrywek Kaszubią Studzienice. Kaszubia dysponuje jedną z najlepszych formacji obronnych w naszej lidze tracąc w obecnych rozgrywkach 9 bramek, a pokonując rywali 23 krotnie. Spotkanie odbędzie się w Niedzielę( 23.10.2011) o godz. 13:00.

W rozwinięciu newsa kilka informacji o meczu.

Kaszubia to jeden z głównych faworytów ligi do zajęcia miejsca premiowanego awansem do ligi Okręgowej. Po przegranym dosyć niesprawiedliwie meczu z Doliną 0:1 humory w Lipnickiej drużynie są różne. Jednym z problemów który ma trener po niedzielnym meczu to zastąpienie Marka Dorawy na środku obrony, który w meczu dostał 4 żółta kartę w tym sezonie i musi pauzować w jednym meczu. Marek który od meczu z Myśliwcem został przesunięty do obrony zbierał dobre oceny za rozegrane mecze. Patrząc na wyniki drużyny z Lipnicy to granie z mocniejszymi rywalami służy naszym piłkarzom. W niedzielnym meczu kibice zwrócą uwagę także na postawę naszego napastnika Rafała Wiczka który nie strzelił bramki od 5 meczów, czyli od 430 minut!!!!  W obecnym sezonie Rafał zaliczył 5 asyst a sędziowie pokazali mu 3 zółte kartki. Nie wiadomo też czy na meczu pojaawi się Sławek Wolski któremu praca komplikuje udział w treningach i meczach.

Lipniczanka w swojej historii  dwukrotnie zmierzyła się z drużyną Kaszubi Studzienice. W sezonie 2009/2010 drużyny te grały w Klasie A.

Lipniczanka Lipnica  1:2  Kaszubia Studzienice

Kaszubia Studzieniece  3:2  Lipniczanka Lipnica

autor: LucasBarrios 2011-10-20 20:15:24

Profil LucasBarrios w Futbolowo SPROSTOWANIE!!!:) Marek Dorawa może zagrać w tym meczu z Kaszubia:) źle były policzone kartki