Ładowanie...

Aktualności

Porażka na własne życzenie

• autor: lordbaku, 2011-09-11 15:03

W 4 kolejce Słupskiej Klasy A Lipniczanka przegrała na własnym boisku z Orkanem Gostkowo 1:3. Bramkę honorową strzelił R. Wiczk.

zdjęcia z meczu - link

A.Dorawa – J. Kozłowski, K. Czapiewski, W. Wiczk, B. Stormann (60’ A. Olik) – P. Rączkowski (46’ K. Soldatke) – Z. Bastian Brzeziński, D. Drobiński (46’ M. Dorawa), T. Szada Borzyszkowski, K. Zblewski, R. Wiczk

7’ – strzał T. Borzyszkowskiego z 18m – bardzo niecelnie

8’ - znowu Tomek – obrońca blokuje – dobija Z. Brzeziński – piłka mija lewy słupek

9’ – GOL !!! 0:1 rzut wolny Orkana – A. Dorawa fatalnie piąstkuje – piłka trafia prosto pod nogi gracza Orkana, który nie ma problemów z trafieniem w lewy górny róg bramki LL

14’ -  dwójkowa akcja R. Wiczk – K. Zblewski – próba strzału tego drugiego – br. szybszy

17’ – daleki wykop bramkarza Orkana – przerzut z prawej strony boiska na lewą – uderzenie z woleja – GOL !!! 0:2 – a bocznych obrońców brak…

24’ – J. Kozłowski mocno do T. Borzyszkowskiego – rozegranie z R. Wiczkiem – nasz napastnik na raty wpycha piłkę do siatki – powoli odrabiamy straty 1:2

36’ – zamieszanie pod bramką Orkana – próbuje T. Borzyszkowski – tylko rzut rożny z którego nic nie wynika

38’ – powinno być 2:2 !! K. Zblewski marnuje 100% sytuację będąc tylko przed bramkarzem – golkiper odbija piłkę – dobija praktycznie niewidoczny na boisku Z. Brzeziński – obok bramki

40’ – Orkan zmuszony do obrony – kilka rzutów rożnych pod rząd dla LL – najbliżej strzelenia gola K. Zblewski – palcami broni bramkarz

44’ – 1:3 !!! – niewykorzystane sytuację się mszczą – bramka z niczego – kolejny błąd
A. Dorawy ponieważ znów wypluwa piłkę przed siebie prosto do najbliższego rywala

46’ – trener próbuje ratować wynik – na boisku pojawiają się K. Soldatke i M. Dorawa w miejsce P. Rączkowskiego i D. Drobińskiego

47’ – dośrodkowanie K. Zblewskiego – obrońca wybija

51’ - strzał Orkana z 20m – A. Dorawa przenosi piłkę nad poprzeczką

53’ – kolejne dośrodkowanie K. Zblewskiego – M. Dorawa głową – za bardzo zagarnia piłkę pod siebie – po strzale z 3m  futbolówka kozłuje i wylatuje ponad poprzeczkę

57’ - próba z dystansu T. Borzyszkowskiego- nieudana

58’ – znów K. Zblewski – główkuje Z. Brzeziński – niecelnie

59’ – kolejny raz T. Borzyszkowski – daleko od bramki

60’ – za grającego katastrofalnie B. Stormanna (przez cały mecz albo podawał do najbliższego zawodnika albo tracił piłkę) pojawia się A. Olik

64’ – R. Wiczk do K. Soldatke – futbolówka wysoko nad poprzeczką

70’ – mogło być 4:1 – dośrodkowanie z prawej strony – strzał głową napastnika Orkana – szczęśliwie obok bramki

75’ – zawodnik Orkana wychodzi sam na sam z A. Dorawą – w ostatnim momencie liniowy pokazuje spalonego – piłkarze z Gostkowa rozgoryczeni

78’- żadna ze stron nie potrafi skonstruować składnej akcji – upalna temperatura daje się we znaki

85’ – powinno być 2:3 !!! – M. Dorawa nie trafia piłki z 2m  -_-

88’ – jeszcze jedna próba T. Borzyszkowskiego ( z rzutu wolnego)- tylko rzut rożny

90’ – A. Dorawa broni groźne uderzenie Orkana – kontrataku nie udaje się wyprowadzić – sędzia kończy spotkanie – Lipniczanka przegrywa z Orkanem Gostkowo 1:3.