GKS Lipniczanka Lipnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Lipniczanka LipnicaSkotawa Budowo
Lipniczanka Lipnica 3:1 Skotawa Budowo
2016-09-17, 17:30:00
    relacja »

Junior D-1

 

 

 

 

 

 

 

Sponsor główny

 

facebook

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 63, wczoraj: 36
ogółem: 967 928

statystyki szczegółowe

Najnowsza galeria

Terminarz sparingów
Ładowanie...

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-09-25 GKS Kołczygłowy Lipniczanka Lipnica 14:00
2016-09-25 Skotawa Budowo Dolina Gałąźnia Wielka 14:00
2016-09-25 Arkonia Pomysk Wielki Prime Food Brda II Przechlewo 15:00
2016-09-25 Stegna Parchowo Zawisza Borzytuchom 15:00
2016-09-25 Sparta Konarzyny LKS Łebunia 13:00
2016-09-24 Magic Niezabyszewo Myśliwiec Tuchomie 17:00
2016-09-24 Granit Koczała GTS Czarna Dąbrówka 16:00
2016-09-18 Zawisza Borzytuchom 4:2 Sparta Konarzyny zobacz ›
2016-09-18 GTS Czarna Dąbrówka 2:1 Stegna Parchowo zobacz ›
2016-09-18 Myśliwiec Tuchomie 5:0 Granit Koczała zobacz ›
2016-09-18 Prime Food Brda II Przechlewo 0:1 Magic Niezabyszewo zobacz ›
2016-09-18 Dolina Gałąźnia Wielka 2:0 Arkonia Pomysk Wielki zobacz ›
2016-09-17 Lipniczanka Lipnica 3:1 Skotawa Budowo relacja ›
2016-09-17 LKS Łebunia 4:4 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2016-09-11 Skotawa Budowo 6:6 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2016-09-11 Magic Niezabyszewo 4:1 Dolina Gałąźnia Wielka zobacz ›
2016-09-11 Stegna Parchowo 1:2 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
2016-09-11 Sparta Konarzyny 1:1 GTS Czarna Dąbrówka zobacz ›
2016-09-11 Zawisza Borzytuchom 4:3 LKS Łebunia zobacz ›
2016-09-11 Arkonia Pomysk Wielki 0:2 Lipniczanka Lipnica zobacz ›
2016-09-10 Granit Koczała 9:1 Prime Food Brda II Przechlewo zobacz ›
2016-09-04 GTS Czarna Dąbrówka 1:4 Zawisza Borzytuchom zobacz ›
2016-09-04 Myśliwiec Tuchomie 3:1 Sparta Konarzyny zobacz ›
2016-09-04 Prime Food Brda II Przechlewo 0:5 Stegna Parchowo zobacz ›
2016-09-04 Dolina Gałąźnia Wielka 2:2 Granit Koczała zobacz ›
2016-09-04 GKS Kołczygłowy 2:2 Arkonia Pomysk Wielki zobacz ›
2016-09-03 Lipniczanka Lipnica 5:1 Magic Niezabyszewo relacja ›
2016-09-03 LKS Łebunia 3:0 Skotawa Budowo zobacz ›
2016-08-28 Arkonia Pomysk Wielki 1:1 Skotawa Budowo zobacz ›
2016-08-28 Magic Niezabyszewo 2:2 GKS Kołczygłowy zobacz ›
2016-08-28 Granit Koczała 0:2 Lipniczanka Lipnica relacja ›
2016-08-28 Stegna Parchowo 3:4 Dolina Gałąźnia Wielka zobacz ›
2016-08-28 Sparta Konarzyny 6:3 Prime Food Brda II Przechlewo zobacz ›
2016-08-28 GTS Czarna Dąbrówka 3:1 LKS Łebunia zobacz ›
2016-08-27 Zawisza Borzytuchom 0:3 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2016-09-07 Lipniczanka Lipnica 1:7 Piast Człuchów zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-21 Lipniczanka Lipnica 6:3 Orkan Gostkowo zobacz ›
2016-08-13 Lipniczanka Lipnica 4:2 Błękitni Motarzyno zobacz ›
2016-07-31 Stegna Parchowo 6:5 Lipniczanka Lipnica zobacz ›
2016-07-24 Lipniczanka Lipnica 4:1 Legendy Lipniczanki zobacz ›

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS Łebunia 4:4 GKS Kołczygłowy
Lipniczanka Lipnica 3:1 Skotawa Budowo
Dolina Gałąźnia Wielka 2:0 Arkonia Pomysk Wielki
Prime Food Brda II Przechlewo 0:1 Magic Niezabyszewo
Myśliwiec Tuchomie 5:0 Granit Koczała
GTS Czarna Dąbrówka 2:1 Stegna Parchowo
Zawisza Borzytuchom 4:2 Sparta Konarzyny

1% na Lipniczankę!

 

 

 

Wyszukiwarka